Česky English Polski Hrvatski Home
Množství:0 ks
Cena:0 Kč
Modernizace webu 02.06.2015

Došlo ke kompletnímu přestavění všech webových stránek společnosti LDZ. Nyní je vše jednodušší a přehlednější :)

Česká verze 23.08.2012

Byly provedeny jazykové překlady stránek do dalších jazyků

Tel.: +420 608 453 354
E-mail: plachty@ldz.cz

LDZ, s.r.o.
Na Kameni 116, Vamberk
Pošlete známému tip na tuto stránku.
Zadejete níže jeho e-mail a odešlete.
Akční nabídka

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /data/web/virtuals/115042/virtual/www/domains/ldz.cz/lomecz/func.php on line 21
Montáž zastřešení
SPOČÍTEJTE SI CENU ZASTŘEŠENÍ ONLINE

Montáž zastřešení bazénů je snadná,a lze ji provést svépomocí.

Nejdříve zkontrolujte hladinu bazénu, která by měla být cca 30 až 40 cm pod okrajem. V případě, že je menší o moc, tak trochu odpusťte na uvedené cm. Nijak na přesnosti nezáleží, stačí rozumný odhad. Potom zkontrolujte zda na okrajích nejsou ostré hrany (ale asi s ohledem na bezpečnost při koupání nebudou).

Plachta se roztáhne mimo bazén a naroluje se na běžnou "nějakou" trubku dle šířky bazénu. (viz Německé video na oddělení "Jak to funguje" , které doopravdy stojí za to shlédnout) Potom se plachta přenese s trubkou na kraj bazénu a zde zajistíme háčkama a gumovým lanem zachytíme po obvodu do natloukacích kotev a postupně rozvineme celou plachtu. Toto je doporučeno u větších bazénů (cca nad 4 m). Menší plachty zastřešení nejsou zas až tak těžké, abychom je sami neroztáhli přez bazén i bez přípravku. Znovu obejdeme bazén a dobře ho zajistíme pomocí gumového lana a vycentrujeme tak, aby dobře držel po obvodu.

Poprvé to je sice trošičku složitější (uchycení zemních kotev...), ale příště už jsou zemní kotvy připraveny a stačí už jen gumové lano provléknout a lehce vypnout zachycením za kotvy. natažení plachty je nutné zastřešení nafouknout. Zde doporučujeme běžný vysavač, který má možnost využití nasazení hadice na výfuk vysavače (má velká většina). Jinak je zapotřebí nafouknutí dle místních podmínek. Je možné i zakoupit v příslušenství i výkonný fukar na elektriku, nebo akumulátorový.

Vlastní nafukování je relativně rychlé (záleží na foukacím zařízení). Snažíme se nafouknutím vyrobit vrchní oblouk dostatečný, ale v ŽÁDNÉM případě nepřefoukáváme. Přefouknutím se nejen poškozuje plachta, ale hrozí i rozržení. Uvědomte si, že zakrytí funguje v horku i mrazu a to jsou rozdílné roztažnosti nafoukaného vzduchu. Toto dofukování nebo odfukování lze průběžně doladit.šechny doplňky lze objednat v sekci: Cenová nabídka / doplňky.

Je i možnost dodání navíjecího zařízení dle Vámi zaslaných údajů. Před vlastní výrobou Vám zavoláme a dohodneme přesné podklady tak, aby Vám zařízení dobře sloužilo. Dohodne se zde i povrchová úprava.

Image #1Image #2Image #3
Napište nám! Zde, prosím, vyplňte Váš kontakt a dotaz.
Telefon E-mail