Česky English Polski Hrvatski Home
Množství:0 ks
Cena:0 Kč
Modernizace webu 02.06.2015

Došlo ke kompletnímu přestavění všech webových stránek společnosti LDZ. Nyní je vše jednodušší a přehlednější :)

Česká verze 23.08.2012

Byly provedeny jazykové překlady stránek do dalších jazyků

Tel.: +420 608 453 354
E-mail: plachty@ldz.cz

LDZ, s.r.o.
Na Kameni 116, Vamberk
Pošlete známému tip na tuto stránku.
Zadejete níže jeho e-mail a odešlete.
Akční nabídka

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /data/web/virtuals/115042/virtual/www/domains/ldz.cz/lomecz/func.php on line 21
Jak to funguje?
SPOČÍTEJTE SI CENU ZASTŘEŠENÍ ONLINE

V dnešní době je běžnou praxí v zastřešených bazenů použít plachtu (levnější varianta zastřešení). Bohužel se velmi často stává to, co je zobrazeno na přiloženém obrázku. Všechny nečistoty včetně listí při jakékoliv manipulaci s plachtou skonči vně bazénu. A nastává každoroční namáhavá jarní udržba bazénu. Vyčistit ho, vydezinfikovat a opětovně napustit vodou.

Při použití nafukovací zastřešovací plachty toto odpadne. Díky zaoblenému tvaru plachty (po nafouknutí) všechny nečistoty včetně dešťové vody z plachty sklouznou mimo prostor bazénu. Výhodou nového zastřešovacího systému je také to, že v zimních měsících nemusíme odpouštět či vypouštět bazén, protože díky vzduchové kapse, která působí jako izolace, voda v bazénu nezamrzne.

Neocenitelnou výhodou tohoto zastřešení je bezpečnost dětí i zvířat. Při pádu dítěte nebo psa do bazénu (zapuštěný bazén) dojde pouze k zhoupnutí jako na trampolíně. Takže rodičům a majitelům domácích zvířatek odpadá věčné sledování svého mazlíčka. Nedojde ani k znehodnocení zastřešení, protože je vyrobeno z kvalitní textilní PVC folie a svářeno vysokofrekvenčně, takže sváry jsou pevné do pevnosti vlastního materiálu.

Image #1Image #2Image #3Image #4
Zastřešení bazénů nafukovacím bezkonkurenčním systémem-instruktážní video

Naše firma je dodavatelem Německé společnosti, jejichž jedním z mnoha výrobků je i námi dodávané zastřešení. Uvedené video je jejich nástrojem pro osvětlení problematiky zastřešování klientům. Přestože je v "němčině" a bez překladu, je vhodné si ho shlédnout a věnovat mu pár minut, protože tam velice pěkně ukazuje všechny detaily a možnosti se stavbou zastřešení.

Manfred Zimmerman