Česky English Polski Hrvatski Home
Quantity:0 pcs
Price:0 Kč
02.06.2015
10.09.2014
Tel.:   +420 608 453 354
E-mail:   sacky@ldz.cz

LDZ, s.r.o.
Na Kameni 116, Vamberk
Send a friend a tip to this site.
Type his e-mail adress and send.

Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /data/web/virtuals/115042/virtual/www/domains/ldz.cz/sacky/func.php on line 4

ABOUT US

Jste tady a jistě Vás zajímá co nabízíme, za kolik a jak je to kvalitní
Specializujeme se na výrobu odpadních pytlů v různých barvách a děláme je rádi a dobře. Ať už chcete pár pytlů, nebo paletu, nebojte se a určitě se domluvíme. 

K výrobě používáme nejčastěji recyklovaný materiál LDPE prý kvůli ekologii, ale co si budeme povídat, je to zejména kvůli dostupnější ceně.

  • Je možné vyrábět jakoukoliv barvu. Do recyklátu se přidává barvivo. Nejlevnější je samozřejmě černá barva a nejdražší je modrá. Nevím jak se cena barvy určuje, ale je to prostě tak. No a nejdražší ( po modré ) je transparentní barva pytlíků. To pro to, že se nic nebarví ani nedobarvuje, ale už vstupní materiál musí být vybíraný a transparentní.
  • Rozměry na které se naše firma specializuje je cca od 40cm až po cca 90cm.
  • Délka pytlů je nastavitelná a relativně v jakémkoli rozsahu.
  • Výstup jsou pytle v roličkách složené po délce od cca 30 cm šířky až do 50ti cm. Počet kusů na roličce je rovněž jakýkoliv, ale omezený průměrem cca 15ti cm. Většinou je v rozsahu 15 až 25 pytlů na roličku. Nižší množství je nepraktické a relativně náročnější na obsluhu, což se vždy na závěr projeví ve výsledné ceně.
  • Síla neboli tloušťka pytlů je od 30 do 100mikronů. V supermarketech koupíte většinou pytle 10 mikronů a jsou z HDPE, který není vhodný a trhá se – ale cena je cena a marže 50% a víc je dostatečným lákadlem. Pro běžné větší pytle se většinou používá nad 50 mikronů.
  • Použití je pro obce do veřejných odpadkových košů, do kin, divadel, sportovních hal a zimních stadionů, městských lázní, veřejných prostor a při příležitosti na různé oslavy, trhy, festivaly a koncerty. Oblast využití je neomezená.
  • Samozřejmě pro soukromé osoby je využití nekonečné a naše pytle si chválí zahrádkáři, stavebníci i všechny ostatní, kteří potřebuji přenášet či převážet. 

E-SHOP

50 Kč
(without VAT)
Purchase

.. more

© 2014 LDZ Odpadové pytle. All rights reserved.
Graphic Design by Lucie Sližová | Code & CMS by Jan Baxa | Admincenter
FacebookTwitterGoogle+